Informacija dėl artėjančių suplanuotų kardo valdymo renginių

DĖMESIO! Norime visus informuoti, jog numatytas kardo valdymo seminaras su Maestro Maday Norbert Kaune yra atšaukiamas, kadangi karantinas mūsų šalyje vis dar paskelbtas, o sportinė veikla uždarose patalpose pagal Lietuvos Respublikos įstatymus yra negalima.

Tikimės, jog vasaros planų karantinas ir koronavirusinė situacija nepakeis, tad visi kartu galėsime susitikti kardo valdymo vasaros stovykloje Kaune, kuri numatyta liepos 22 – 25 dienomis. Apie stovyklos dalyvavimo galimybes ir kainas galite sužinoti pas savo klubo instruktorių.

Taip pat, visus išsiilgusius treniruočių norime pradžiuginti ir naujais, tikimės, artėjančiais renginiais. Gegužės 24 dieną planuojami Maestro Lino Gudonavičiaus kursai Kaune. Dėl numatomų renginių platesnės informacijos taip pat teiraukitės pas klubo instruktorius.

Renginiai numatomi, jei karantinas bus pasibaigęs, o sportinė veikla uždarose patalpose bus leidžiama pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Visą informaciją sekite mūsų tinklalapyje www.kardomokykla.lt ir socialiniame tinkle Facebook.