Pirma treniruotė

KAIP PRADĖTI?

Norėdami treniruotis mūsų kardo valdymo meno mokykloje „Husaras” pirmiausia turėtumėte:

1. Išsirinkti miestą, kuriame norėtumėte lankyti kardo valdymo mokymus;

2. Išsirinkti jums patraukliausią programą:

•  Tradicinė kardo valdymo programa;
  •  Greiti bei efektyvūs 6 KIRČIŲ kardo valdymo kursai;

3. Užsiregistruoti į treniruotes:

•  Tradicinė kardo valdymo programa
  •  6 KIRČIAI
KAS GALI TRENIRUOTIS?

Visi vyresni nei 12 metų amžiaus. Jums nereikia jokio išskirtinio fizinio pasirengimo ar specialių kardo valdymo meno žinių. Svarbiausia yra noras tobulėti ir tapti aktyviu mūsų bendruomenės nariu.

KĄ REIKIA TURĖTI TRENIRUOTĖSE?

Treniruotėse reikia turėti sportinę aprangą (geriausiai juodas kelnes ir baltus marškinėlius) ir patogią sportinę avalynę. Per pirmąsias treniruotes galėsite naudotis mokyklos inventoriumi. Po kelių mėnesių galėsite pagalvoti ir apie savo asmeninio inventoriaus įsigijimą – šalmą bei kardą. Mokytojai jums visuomet patars kokį inventorių reikėtų įsigyti ir padės atrasti geriausią kainos – kokybės santykį.

TRENIRUOČIŲ PROGRAMA:

Užsiėmimų metu mes praktiškai ir teoriškai mokiname kardo valdymo meno, pagal Toldi Miklos Karališkojo Instituto mokymo programą, paaiškiname kuo skiriasi sportinis nuo karinio kardo valdymo. Mes mokome įvairių technikų, kovinių taktikų, darbo su partneriu, atliekant technines aplikacijas.

• Treniruotės vyksta mažiausiai 1 val. 30 min.
  • Kartą į mėnesį treniruotes veda kardo valdymo mokyklos vadovas ir „Husaras” mokyklos mokytojas Maestro Linas Gudonavičius
TRENIRUOTĖS VYKSTA:
  • VILNIUS treniruotes veda mokytojas Jegor Virko